Plany_Premium

Plany_Optimum

 / 

Plany_Biznes

Efektywne inwestycje nadwyżek finansowych

Chcesz efektywnie wykorzystać swoje nadwyżki finansowe? Potrafimy znaleźć najlepsze dla Ciebie rozwiązania, które pomogą ochronić Twój majątek przed inflacją i umożliwią zyskowne zainwestowanie dotychczas zgromadzonego przez Ciebie kapitału. Zapewniamy szeroki wybór zróżnicowanych instrumentów finansowych nawet tych, które są trudno dostępne dla indywidualnego inwestora. Pokażemy Ci, jak inwestować w instrumenty niezależne od rynków finansowych, które dodatkowo pozwalają uniknąć konieczności podzielenia się z państwem częścią wypracowanego przez Ciebie zysku. Skontaktuj się z nami – udowodnimy Cię że warto.

Optymalizacja podatkowa / bezpodatkowe przekazanie spadku

Benjamin Franklin powiedział słynne zdanie, że na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki, ale gdyby dożył naszych czasów musiałby je trochę zmienić…
Dzięki umiejętnemu wykorzystywaniu strategii inwestycyjnych pokażemy Tobie możliwości obniżenia poziomu opodatkowania. Nasza obsługa optymalizacji podatkowej opiera się na eksperckiej wiedzy specjalistów w kwestiach prawa podatkowego. Dzięki niej, po identyfikacji Twoich potrzeb opracowujemy zindywidualizowane rozwiązanie inwestycyjne pozwalające zwiększyć efektywność podatkową.
Powierzając nam swoje środki możesz być pewny, że zawsze służymy pomocą zarówno Tobie jak i Twoim spadkobiercom. Dobieramy w taki sposób instrumenty finansowe aby zgromadzony przez Ciebie kapitał mógł być przekazany dowolnej osobie, również z Tobą niespokrewnioną, bez podatku i żmudnego postępowania spadkowego.

Inwestycje na dynamicznym rynku / aktywny monitoring

Jeśli nie masz wystarczającej wiedzy na temat skutecznych sposobów inwestowania lub nie masz czasu na analizowanie bieżącej sytuacji gospodarki światowej oferujemy Ci pomoc w zarządzaniu zainwestowanym kapitałem. Będziesz otrzymywał regularnie informacje dotyczące zauważalnych tendencji na krajowych i międzynarodowych rynkach finansowych oraz sugerowanych strategii inwestycyjnych w danej sytuacji. Dodatkowo wyposażymy Cię w system, dzięki któremu zarabianie na zainwestowanym kapitale stanie się łatwiejsze.

Alternatywne rozwiązania inwestycyjne

Potrzebujesz produktów finansowych dostosowanych do Twoich oczekiwań? Oczekujesz indywidualnego podejścia dotyczącego horyzontu inwestycyjnego, zakładanych stóp zwrotu oraz akceptacji ryzyka? Pomożemy Ci dobrać portfel inwestycyjny na podstawie Twoich wymagań i założeń.
W naszej ofercie posiadamy produkty omijające rynki kapitałowe, niedostępne w szerokiej dystrybucji. Dostarczamy Klientom inwestycje alternatywne oparte na dobrach materialnych, obligacjach korporacyjnych i skarbowych bądź wierzytelnościach bankowych. Zdajemy sobie sprawę, że część środków chcesz mieć do dyspozycji w krótkim terminie, dlatego proponujemy rozwiązania krótkoterminowe – od kilku tygodni do kilkunastu miesięcy. Spotkaj się z nami i przedstaw swoje wymagania.

Wykorzystanie potencjału rynków globalnych

Zdajemy sobie sprawę, że aby osiągnąć sukces w dzisiejszych czasach należy lokować kapitał nie tylko na rodzimych rynkach, lecz także poszukiwać nowych możliwości inwestycyjnych na całym świecie. Nasze rozwiązania inwestycyjne posiadają takie możliwości. Dzięki temu możemy osiągnąć ponadprzeciętne zyski na szybko rosnących rynkach państw rozwijających się oraz zabezpieczyć kapitał poprzez międzynarodową dywersyfikację.

Przegląd rentowności Twoich inwestycji i zabezpieczeń kapitałowych

Jesteśmy grupą profesjonalnych Doradców z szeroką wiedzą finansową. Twój sukces finansowy jest dla nas priorytetem, dlatego też będziesz miał możliwość razem z naszym Doradcą przejrzeć wszystkie swoje dotychczasowe inwestycje i zabezpieczenia kapitałowe i otrzymać od nich rekomendację.

Optymalizacja kredytowa i zabezpieczenie zobowiązań

Planujesz podróż dookoła świata, a może chcesz kupić bardziej luksusowy samochód? A może Twoje mieszkanie jest za małe i chcesz je zamienić na apartament lub dom?
Pomożemy spełnić Twoje oczekiwania dobierając prestiżową ofertę bankową zgodnie z Twoimi preferencjami i Twoim statusem majątkowym. Nie tylko znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę na rynku. Doradzimy Ci, jak zabezpieczyć Twoich bliskich, jeżeli nie będziesz w stanie spłacać obecnego kredytu. Jeżeli masz już kredyt, przyjrzymy się jego warunkom i doradzimy jak uczynić go mniej uciążliwym.