Plany_Premium

Plany_Optimum

 / 

Plany_Biznes

Diagnoza zabezpieczeń kapitałowych rodziny

Masz już polisę na życie w zakładzie pracy, przy swojej karcie kredytowej, w ramach ubezpieczenia OC…, ale tak naprawdę nie potrafiłbyś oszacować, jaka jest łączna suma ubezpieczenia i w jakich okolicznościach zostanie wypłacona Twoim bliskim. Pomożemy Ci sprawdzić, czy Twoi bliscy są należycie i optymalnie zabezpieczeni na wypadek Twojej niezdolności do pracy lub śmierci. Zostaw nam wiadomość – nasz Doradca skontaktuje się z Tobą.

Wypłata – szybko i bez podatku

Przedwczesne odejście jest już wystarczająco bolesnym wydarzeniem dla Twoich najbliższych. Dlatego wypłata z Twojej terminowej polisy na życie nie jest dodatkowo obciążona podatkiem od spadku ani podatkiem od zysków kapitałowych. Osoba wskazana przez Ciebie w polisie otrzyma wypłatę sprawnie i bez zbędnych formalności.

Przyszłość Twoich dzieci

Zależy Ci jak każdemu rodzicowi, na bezpiecznej i dostatniej przyszłości swoich dzieci? Porozmawiaj z naszym Doradcą o programie posagowym, dzięki któremu będziesz miał możliwość wysłać je na zagraniczne studia, kupić im mieszkanie lub zapewnić kapitał na pierwszą własną firmę. Im wcześniej zaczniesz odkładać na przyszłość swoich dzieci, tym większy kapitał będziesz miał do zainwestowania w ich start w dorosłość. Nasi Doradcy znajdą dla Ciebie dobre rozwiązanie.