Plany_Optimum

Plany_Premium

 / 

Plany_Biznes

Ochrona zdrowia

Czy nadal liczysz na bezpłatną opiekę zdrowotną? Ochrona zdrowia to według naszych Doradców niezbędny fundament budowania finansowej niezależności. Jeżeli chciałbyś mieć komfort nielimitowanego dostępu do wszystkich specjalistów w ramach prywatnej opieki medycznej lub refinansowanie prywatnych wizyt u Twoich ulubionych lekarzy –  zapytaj naszego Doradcę o rozwiązanie ochrony zdrowia dla Ciebie.

Rozwiązania kredytowe

Myślisz o wzięciu kredytu na zakup mieszkania, samochodu, a może na wakacje? Masz już kredyt, ale uważasz że jest drogi i chciałbyś obniżyć jego oprocentowanie? W zależności od Twoich potrzeb pomożemy Ci dobrać odpowiedni rodzaj kredytu, aby łączny koszt jaki poniesiesz był jak najniższy.

Zostań rentierem

Bogać się i żyj z odsetek – to możliwe nawet jeżeli dziś nie masz jeszcze dużych środków. Dzięki nowoczesnym i elastycznym rozwiązaniom finansowym możesz zgromadzić i pomnożyć kapitał, który da Ci potrzebne rezerwy „na wszelki wypadek”, a comiesięczne odsetki zasilą Twój budżet.

Gwarancja Twojej dożywotniej emerytury

Myślisz o dodatkowej, gwarantowanej emeryturze dla siebie? Dokładnie do Twoich potrzeb dopasujemy dożywotni program bez ryzyka inwestycyjnego. Już dziś będziesz znał zagwarantowane kwoty, które uzupełnią Twój budżet emerytalny.

Zabezpieczenie płynności finansowej

Co stanie się z Twoim codziennym budżetem, jeżeli zachorujesz, stracisz pracę lub ulegniesz wypadkowi? Czy będziesz mógł liczyć na kredyt lub inną pomoc finansową? Nasz Doradca pokaże Ci jak można zabezpieczyć się przed nieprzyjemnymi zdarzeniami w przyszłości i pomoże Ci dobrać nowoczesne zabezpieczenia.