Plany_Optimum

Plany_Premium

 / 

Plany_Biznes

Zabezpieczenie finansów rodziny na wypadek choroby, operacji, wypadku lub pobytu w szpitalu

Bieżąca publiczna opieka medyczna nie jest dla Ciebie satysfakcjonująca? Potrzebujesz pewności, że w przypadku choroby Ty i Twoja rodzina będą bezpieczni finansowo, otrzymają poradę  lekarzy specjalistów w ciągu maksymalnie kilku dni? Poznaj prywatne pakiety medyczne, które zapewnią Tobie i Twoim bliskim szybką i profesjonalną opiekę lekarzy wszystkich specjalności oraz bezpieczeństwo finansowe.

Nowotwór, zawał, udar, operacja lub wypadek to wyzwanie nie tylko emocjonalne, ale istotny wstrząs dla finansów Twoich i Twojej rodziny. Martwisz się o to, skąd pozyskasz środki na dobre, ale kosztowne leczenie, rehabilitację, a może prywatną indywidualną opiekę?  Nasz doradca podpowie, jak zawczasu zabezpieczyć się przed finansowymi skutkami takich zdarzeń.

Finansowa przyszłość dzieci

Edukacja dzieci czy wnuków, to wyzwanie finansowe dla całej rodziny. Dobre perspektywy zawodowe Twoich dzieci/wnuków, to nie tylko poczucie dumy i satysfakcji, ale także ich przyszłość. Ta przyszłość kosztuje, jednak można się do niej przygotować. Średnie łączne koszty kształcenia na poziomie wyższym obrazuje poniższe zestawienie:
– Wykształcenie wyższe na uczelni państwowej (5 lat) – 150.000 PLN;
– Wykształcenie wyższe na uczelni prywatnej (5lat) – 300.000 PLN;
– Wykształcenie wyższe na uczelni zagranicznej (5 lat) – 500.000 PLN.
Przygotuj się na to wyzwanie.  Razem z nami stwórz dla swoich dzieci lub wnuków program finansowania edukacji na wysokim poziomie i zapytaj, kim chciałyby zostać w przyszłości.

Ochrona zdrowia najbliższych

Zapewnienie przez państwo prawa do ochrony zdrowia i dostępu do świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych nie jest równoznaczne z gwarancją realizowania wszystkich rodzajów świadczeń. Nie oznacza także ich pełnej bezpłatności. Publiczna służba zdrowia oferuje usługi, które w powszechnej opinii uważane są za darmowe. W rzeczywistości jednak, każdy podatnik odprowadzając obowiązkową składkę na ubezpieczenie zdrowotne płaci dodatkowe środki za usługi publicznej służby zdrowia. Polski system opieki zdrowotnej od wielu lat pozostaje w ciągłym kryzysie nie zaspokajając potrzeb pacjentów na wielu obszarach i pozostawiając Polaków w silnym przekonaniu, że najlepsi lekarze albo wyjechali za granicę, albo przenieśli się do prywatnych przychodni i szpitali. Stąd rynek prywatnych usług medycznych oraz ubezpieczeń zdrowotnych rośnie w Polsce o kilkanaście procent rocznie.
Przykładowe okresy  oczekiwania na wybrane usługi medyczne:
– Operacja kolana w Poznaniu – 9 lat;
– Operacja wstawienia endoprotezy stawu kolanowego w Warszawie – 4 lata;
– Operacja raka piersi – 6 miesięcy;
– Wizyta u ortodonty w Warszawie – 2 lata.
Z pewnością sam wiesz, jak ryzykowne jest pozostawianie spraw zdrowotnych swoich najbliższych jedynie pod opieką publicznej opieki zdrowotnej. Zapytaj o programy zdrowotne Doradcę FCFG i zapewnij bliskim jak najlepsze warunki leczenia i rehabilitacji w przypadku poważnej choroby lub nieszczęśliwego wypadku. Przygotujemy dla Ciebie dogodne pakiety rozwiązań medycznych.

Rezerwa finansowa na nieprzewidziane wydatki

Radzisz sobie finansowo, ale nie masz ani konkretnych planów na przyszłość ani wyrazistego celu inwestycyjnego, za to cenisz sobie wolność, samodzielność i poczucie niezależności. Jednocześnie wiesz, że życie potrafi zaskoczyć. Jeżeli lubisz lub po prostu możesz liczyć tylko  na siebie – potrzebujesz rezerwy finansowej na nieprzewidziane wydatki. Zwróć się do nas a pomożemy Ci ją zbudować.