Plany_Biznes

Plany_Optimum

 / 

Plany_Premium

Bankowość korporacyjna

Oferujemy współpracę z zakresu bankowości korporacyjnej, pomoc w uzyskaniu pożyczek gotówkowych dla firm micro, małych i średnich, doradztwo prawne, szkolenia oraz prowadzenie projektów biznesowych. Nasza firma doradza dużym i średnim przedsiębiorstwom w zakresie działań w sektorze bankowym. Oferujemy doradztwo w zakresie bankowości korporacyjnej dopasowane do konkretnych potrzeb Klientów polskich oraz międzynarodowych.

Współpracujemy z Bankami, w których nasi współpracownicy mieli wieloletni staż pracy nabywając tym samym ogromne praktyczne doświadczenie. Ponadto posiadamy doskonałe relacje biznesowe z wieloma decydentami w polskich bankach i szefami najważniejszych pionów linii produktowych.

Pomagamy w znalezieniu odpowiedniego Banku, który spełni wszystkie oczekiwania klienta oraz zaproponuje konkurencyjne warunki obsługi na najwyższym poziomie.

Osobiście pilotujemy procesy transakcyjne pomiędzy klientem a wskazanym przez nas Bankiem. Dbamy o szybkość decyzji, przydzielenie Klientowi odpowiedniego opiekuna oraz sprawną obsługę na każdym etapie współpracy.

Zachęcamy do kontaktu z Doradcą i pobrania pełnego prospektu bankowości korporacyjnej:

Bankowość Korporacyjna Prospekt FCFG